Otomotiv 3 Fazlı IGBT Modülü NXH25T120L2Q1PTG Q1 1200V 81W
Sertifika
Çin ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok hızlı sevk edildi ve çok yardımcı oldu, Yeni ve Orijinal, şiddetle tavsiye ederim.
—— Nishikawa Japonya'dan
—— Luis Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Richardg Almanya'dan
—— Malezya'dan Tim
—— Vincent Rusya'dan
Harika fiyatlar, hızlı teslimat ve üst düzey müşteri hizmetleri.
—— Nishikawa Japonya'dan
Güvenilir bileşenler, hızlı nakliye ve mükemmel destek.
—— Sam Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Lina Almanya'dan
Ben sohbet şimdi
Otomotiv 3 Fazlı IGBT Modülü NXH25T120L2Q1PTG Q1 1200V 81W Otomotiv 3 Fazlı IGBT Modülü NXH25T120L2Q1PTG Q1 1200V 81W
Büyük resim :  Otomotiv 3 Fazlı IGBT Modülü NXH25T120L2Q1PTG Q1 1200V 81W
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: Original Factory
Sertifika: Lead free / RoHS Compliant
Model numarası: NXH25T120L2Q1PTG
belge: NXH25T120L2Q1PTG.PDF
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Contact for Sample
Ambalaj bilgileri: 27-PowerDIP Modülü
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, L/C, Western Union
Açıklama
Bölüm Numarası: NXH25T120L2Q1PTG Maksimum Çalışma Sıcaklığı: + 150 C
Alt kategori: IGBT'ler yapılandırma: 3 Fazlı Çevirici
Tedarikçi Cihaz Paketi: 27-DIP Montaj Tipi: Çukurdan
Vurgulamak:
Otomotiv 3 Fazlı IGBT Modülü
1200V 81W 3 Fazlı IGBT Modülü
Otomotiv IGBT TNPC Modülü
Otomobil 3 Fazlı IGBT Modülü NXH25T120L2Q1PTG Q1 1200V 81W
Otomobil IGBT Modülleri NXH25T120L2Q1PTG Q1 Üç Fazlı TNPC Modülü 1200V 81W
NXH25T120L2Q1PTG ürün tanımı
ÖzellikleriNXH25T120L2Q1PTG
Bölüm Numarası NXH25T120L2Q1PTG
Yapılandırma
Üç Fazlı Değiştiriciler
Voltaj - Kolektor Emitör Ayrımcılığı (Max)
1200 V
Akım - Toplayıcı (Ic) (Max)
25 A
Güç - Max
81 W
Vce ((on) (Max) @ Vge, Ic
2.5V @ 15V, 25A
Akım - Toplayıcı kesimi (Max)
300 μA
Giriş kapasitesi (Cies) @ Vce
8.502 nF @ 20 V
NXH25T120L2Q1PTG'nin Tipik Çıkış Karakteristikleri
Otomotiv 3 Fazlı IGBT Modülü NXH25T120L2Q1PTG Q1 1200V 81W 0