Sertifika
Çin ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok hızlı sevk edildi ve çok yardımcı oldu, Yeni ve Orijinal, şiddetle tavsiye ederim.
—— Nishikawa Japonya'dan
—— Luis Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Richardg Almanya'dan
—— Malezya'dan Tim
—— Vincent Rusya'dan
Harika fiyatlar, hızlı teslimat ve üst düzey müşteri hizmetleri.
—— Nishikawa Japonya'dan
Güvenilir bileşenler, hızlı nakliye ve mükemmel destek.
—— Sam Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Lina Almanya'dan
Ben sohbet şimdi
Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: CN
Marka adı: Original Factory
Sertifika: Lead free / RoHS Compliant
Model Number: NRF9151-LACA-R7
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10
Fiyat: Contact for Sample
Packaging Details: LGA
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: T/T,L/C,Western Union
Açıklama
Parça Numarası: NRF9151-LACA-R7 İşlemci: Kullanıcı uygulaması için Arm Cortex-M33 @ 64MHz
Flaş / RAM: 1 MB / 256 KB GPIO'lar: 32 genel amaçlı G/Ç pini
Besleme Gerilimi Aralığı: 3,0 ila 5,5 V Çalışma sıcaklığı: L/C, T/T
Vurgulamak:
Düşük Güçlü Kablosuz Haberleşme Modülü
LTE-M/NB-IoT/NTN Modem Hücresel IoT Modülü
Arm Cortex-M33 Paket İçi Sistem
NRF9151-LACA-R7 Kablosuz İletişim Modülü
Ürün Genel Bakışı
Teknik Özellikler
Çıkış Gücü 23 dBm
Arayüz Tipi I2C, I2S, SPI, UART, USB
Besleme Gerilimi Aralığı 3 V - 5.5 V
Çalışma Sıcaklığı -40°C ila +85°C
Montaj Stili SMD/SMT
Ürün Tipi Çok Protokollü Modüller
Hassasiyet -114 dBm
Ana Özellikler
  • Hücresel IoT, NTN ve DECT NR+ için Tam Entegre SiP Modülü
  • DECT NR+ Desteği ve GNSS ile Çok Modlu LTE-M/NB-IoT/NTN Modem
  • 700-2200 MHz LTE Bant Desteği
  • Güç Sınıfı 5 20 dBm ve Güç Sınıfı 3 23 dBm
  • 915 MHz ve 1.9 GHz NR+ Bant Desteği
  • Özel Programlanabilir Uygulama İşlemcisi ve Belleği
  • 64 MHz Arm Cortex-M33, 1 MB flash + 256 KB RAM