ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2 Wireless Communication Module 8MB Flash Wi-Fi And BT LE Module
Sertifika
Çin ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok hızlı sevk edildi ve çok yardımcı oldu, Yeni ve Orijinal, şiddetle tavsiye ederim.
—— Nishikawa Japonya'dan
—— Luis Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Richardg Almanya'dan
—— Malezya'dan Tim
—— Vincent Rusya'dan
Harika fiyatlar, hızlı teslimat ve üst düzey müşteri hizmetleri.
—— Nishikawa Japonya'dan
Güvenilir bileşenler, hızlı nakliye ve mükemmel destek.
—— Sam Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Lina Almanya'dan
Ben sohbet şimdi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: Original Factory
Sertifika: Lead free / RoHS Compliant
Model numarası: ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Contact for Sample
Ambalaj bilgileri: Modül
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Ekipman işleme kapasitesine göre pazarlık yapın
Açıklama
Parça Numarası: ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2 Flaş: 8 MB (Dörtlü SPI)
PSRAM: 2 MB Gömülü Çip: ESP32-C61HR2
Boyut: 18,0 mm × 19,2 mm x 3,2 mm Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ~ 85 ° C
Product Description Of ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2
Features Of ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2
Module that supports 2.4 GHz Wi-Fi 6(802.11ax),Bluetooth@5(LE)
Built around ESP32-C61 series of SoCs, 32-bit RISC-V single-core microprocessor
Flash up to 16 MB, PSRAM up to 8 MB
Up to 23 GPIOs, rich set of peripherals
On-board PCB antenna or external antenna connector
ESP32-C61 series of SoCs embedded, 32-bit RISC-V single-core microprocessor, up to 160 MHz
ROM: 256 KB
SRAM: 320 KB
Up to 8 MB PSRAM
Wi-Fi
1T1R in 2.4 GHz band
Operating frequency: 2412 ~ 2484 MHz
lEEE 802.11ax-compliant
Bluetooth
Bluetooth LE
Bluetooth mesh
High power mode(20 dBm)
Speed: 125 Kbps,500 Kbps, 1 Mbps, 2 Mbps
Advertising extensions
Multiple advertisement sets
External antenna via a connector
Operating Conditions
Operating voltage/Power supply: 3.0 ~ 3.6V
Operating ambient temperature:
-85 °C version module: -40~ 85 °C
-105 *Cversion module: -40 ~105°C