Sertifika
Çin ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok hızlı sevk edildi ve çok yardımcı oldu, Yeni ve Orijinal, şiddetle tavsiye ederim.
—— Nishikawa Japonya'dan
—— Luis Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Richardg Almanya'dan
—— Malezya'dan Tim
—— Vincent Rusya'dan
Harika fiyatlar, hızlı teslimat ve üst düzey müşteri hizmetleri.
—— Nishikawa Japonya'dan
Güvenilir bileşenler, hızlı nakliye ve mükemmel destek.
—— Sam Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Lina Almanya'dan
Ben sohbet şimdi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: Original Factory
Sertifika: Lead free / RoHS Compliant
Model numarası: ESP32-H2-MINI-1-H4S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Contact for Sample
Ambalaj bilgileri: Modül
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Ekipman işleme kapasitesine göre pazarlık yapın
Açıklama
Parça Numarası: ESP32-H2-MINI-1-H4S Anten Tipi: PCB İzi
Bellek Boyutu: 4MB Flaş, 128kB ROM, 320kB SRAM Gerilim - Besleme: 3V ~ 3.6V
Product Description Of ESP32-H2-MINI-1-H2S
Features Of ESP32-H2-MINI-1-H4S
CPU and On-Chip Memory
• ESP32-H2 embedded, RISC-V single-core 32-bit microprocessor, up to 96 MHz
• 128 KB ROM
• 320 KB SRAM
• 4 KB LP Memory
• 2 MB or 4 MB in-package flash
BT®
• BT Low Energy (Bluetooth 5.3 certified)
• BT mesh
• BT Low Energy long range (Coded PHY, 125 Kbps and 500 Kbps)
• BT Low Energy high speed (2 Mbps)
• BT Low Energy advertising extensions and multiple advertising sets
• Simultaneous operation of Broadcaster, Observer, Central, and Peripheral devices
• Multiple connections
• LE power control
IEEE 802.15.4
• IEEE Standard 802.15.4-2015 compliant
• Supports 250 Kbps data rate in 2.4 GHz band and OQPSK PHY
• Supports Thread 1.4
• Supports Zigbee 3.0
• Supports Matter
• Supports other application-layer protocols (HomeKit, MQTT, etc)
Peripherals
• Up to 19 GPIOs– 3 strapping pins
Integrated Components on Module
• 32 MHz crystal oscillator
Operating Conditions
• Operating voltage/Power supply: 3.0∼3.6 V
• Operating ambient temperature: -40∼105 °C