PIC24FJ32GB004-I/PT 16 Bit Mikrodenezgâhı 32MHz Hızlı ve USB OTG Bağlantısı
Sertifika
Çin ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok hızlı sevk edildi ve çok yardımcı oldu, Yeni ve Orijinal, şiddetle tavsiye ederim.
—— Nishikawa Japonya'dan
—— Luis Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Richardg Almanya'dan
—— Malezya'dan Tim
—— Vincent Rusya'dan
Harika fiyatlar, hızlı teslimat ve üst düzey müşteri hizmetleri.
—— Nishikawa Japonya'dan
Güvenilir bileşenler, hızlı nakliye ve mükemmel destek.
—— Sam Amerika Birleşik Devletleri'nden
—— Lina Almanya'dan
Ben sohbet şimdi
Büyük resim :  PIC24FJ32GB004-I/PT 16 Bit Mikrodenezgâhı 32MHz Hızlı ve USB OTG Bağlantısı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: Original Factory
Sertifika: Lead free / RoHS Compliant
Model numarası: PIC24FJ32GB004-I/PT
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Contact for Sample
Ambalaj bilgileri: TQFP-44​
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T,L/C,Western Union
Açıklama
Parça Numarası: PIC24FJ32GB004-I/PT Seri: PIC® XLP™ 24F
Çekirdek Boyutu: 16-Bit Hız: 32MHz
G/Ç sayısı: 33 Program Bellek Boyutu: 32KB (11K x 24)
PIC24FJ32GB004-I/PT Mikrodeneleyicisi MCU 32MHz 16-Bit PIC XLP 24F Mikrodeneleyicisi IC TQFP-44
Ürün Genel Görünümü
Teknik özellikler
Ürün kategorisi 16 bitlik Mikrodeneleyiciler - MCU
Çekirdek PIC24F
Program Bellek Büyüklüğü 32 kB
Veri belleği boyutu 8 kB
Paket / Çanta TQFP-44
Maksimum Saat Sıklığı 32 MHz
ADC Kararı 10 bit
Girdi/çıkış sayısı 29 I/O
Güçlendirme Voltajı - Min 2 V
Besleme Voltajı - Max 3.6 V
Montaj tarzı SMD/SMT
Veri Sokağı Genişliği 16 bit
Asgari çalışma sıcaklığı -40 °C
Maksimum çalışma sıcaklığı +85 °C
Veri RAM tipi SRAM
Arayüz Tipi I2C, JTAG, SPI, UART, USB
ADC Kanal Sayısı 13 Kanal
Zamanlayıcıların/Sayıcıların sayısı 5 Zamanlayıcı
Temel Özellikler
Yüksek performanslı CPU:
  • Değiştirilmiş Harvard Mimarlığı
  • 16 MIPS'e kadar @ 32 MHz
  • 8 MHz İçsel Ossilatör % 0.25 Tipik Doğruluk:
    • 96 MHz PLL
    • Çoklu bölme seçenekleri
  • 17-Bit x 17-Bit Tek Döngülü Donanım Kısmi/Tam Sayı Katlayıcısı
  • 32 bit 16 bit donanım bölücü
  • 16 x 16 Bit Çalışma Kaydı Dizisi
  • C derleyici optimize talimat kümesi mimarisi:
    • 76 temel talimatlar
    • Esnek adresleme modları
  • 12 Mbytes'e kadar yönlendiren doğrusal program belleği
  • 64 Kbyte'ye kadar adreslenen doğrusal veri belleği
  • Veri belleğinin ayrı okuma ve yazma adresleri için iki adres oluşturma birimi
Mikrodensörün Özel Özellikleri:
  • İşleme gerilim aralığı 2.0V ila 3.6V
  • Yazılım kontrolü altında kendi kendine yeniden programlanabilir
  • 5.5V Toleranç Giriş (sadece dijital pinler)
  • Tüm I/O Pins'lerde Yüksek Akımlı Lavabo/Kayan (18 mA/18 mA)
  • Flash Program Bellek:
    • 10,000 silme/yazma döngüsü dayanıklılığı (minimum)
    • Verilerin en az 20 yıl saklanması
    • Seçilebilir yazma koruması sınırı
  • Başarısızlık güvencesi saat monitörü işleyişi:
    • Saat arızasını tespit eder ve çip üzerindeki FRC osilatörüne geçiş yapar
  • Çip içi 2.5V düzenleyici
  • Güvenilir çalışma için iki esnek nöbetçi zamanlayıcı (WDT):
    • Normal çalışma için standart programlanabilir WDT
    • Derin Uyku Modu için 2 ms'den 26 güne kadar programlanabilir süre ile aşırı düşük güç WDT
  • Çember içi seri programlama (ICSP) ve çember içi hata ayıklama (ICD) 2 Pin üzerinden